ثبات در کیفیت سیمان لار سبزوار

 در News, اخبار, اخبار مرتبط با سهام

علیرضا امیرفراهانی، مدیر عامل سیمان لار سبزوار

تا حدود دو سال پیش یکی از انتقاداتی که به سیمان سبزوار مطرح می شد، موضوع نوسان کیفیت بود اما با تمهیداتی که در نظر گرفتیم، هم اکنون ضمن به ثبت رساندن آمار قابل توجه در تمامی متغیرهای کیفی، ثبات کیفیت تولید را شاهدیم و این اتفاق منجر به افزایش حجم فروش نسبت به سال های گذشته و افزایش ارزش ریالی نسبت به قیمت های روز بازار شده است.

 

  • وی یکی از علل اصلی ارتقای کیفیت سیمان سبزوار را ناشی از راه اندازی کارخانه بتن آماده توسط این شرکت می داند و می افزاید: یکی از مهم ترین اقدامات ما برای فروش بهتر سیمان تولیدی، راه اندازی کارخانه بتن آماده بود که توانسته ایم از این طریق تقریبا عمده بازار بتن آماده سبزوار را در اختیار بگیریم. یکی از عمده ترین حسن های این کار، شناخت کامل کیفیت سیمان تولیدی کارخانه است. به گونه ای که کوچک ترین مشکلات کیفی سیمان در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاح می شود. علاوه بر این، راه اندازی آزمایشگاه بتن توسط سیمان لار سبزوار کمک شایانی به ارتقای کیفیت سیمان خواهد کرد

 

  • امیرفراهانی در ادامه به راه اندازی کارخانه ملات خشک آماده در آینده نزدیک خبر می دهد و خاطر نشان می کند: استفاده از ملات های آماده ضمن افزایش سرعت ساخت و ساز، در ارتقای کیفیت نقش تعیین کننده ای دارد و به همین خاطر هم اکنون مجوز واحد تولید ملات خشک آماده را دریافت کرده‌ایم و موضوعات دیگر مانند تعیین زمین و دریافت سایر مجوزهای لازم را در دستور کار داریم.

 

  • مدیر عامل سیمان لار سبزوار در ادامه نکاتی را در خصوص قیمت سیمان خطاب به انبوه سازان و سازندگان بیان می کند و می افزاید: برای هر متر مربع ساخت و ساز حدود سه کیسه ۵۰ کیلوگرمی سیمان مصرف می شود که قیمت آن در مجموع از درب کارخانه ۵۰ هزار تومان است. از طرفی هزینه ساخت و ساز هر متر مربع در کلانشهری مانند تهران ۶ میلیون تومان است. بنابراین هزینه سیمان در هر متر مربع کمتر از یک درصد است اما متاسفانه برخی از سازندگان آدرس غلط می دهند و عنوان می کنند که افزایش قیمت سیمان منجر به گرانی مسکن می شود. در واقع این سازندگان می خواهند افزایش قیمت سایر اقلام و مصالح ساخت و ساز را با کاهش قیمت سیمان جبران کنند.

 

          جزئیات بیشتر خبر در سایت زیر :

 

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید