تفاهم‌نامه همراه اول و بانک کارآفرین

 در News, اخبار, افزایش سرمایه

همراه اول و بانک کارآفرین در حوزه‌های فناورانه و ارائه خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، مشاوره‌ای و سرمایه‌ گذاری مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ارتباطات سیار ایران و بانک کارآفرین در حوزه‌های فناورانه دیروز با حضور رییس هیأت مدیره همراه اول و مدیران عامل هر دو مجموعه در برج همراه برگزار شد.
براساس این گزارش، رویکرد این تفاهم‌نامه، همکاری طرفین و شرکت‌های زیرمجموعه آنها در حوزه‌های فناورانه و ارائه خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، مشاوره‌ای و سرمایه‌ گذاری مشترک از جمله مواردی نظیر توسعه نئو بانک، مراودات API ، کیف پول، اعتبارسنجی مشتریان و میکرو فاینانس است.

مهدی اخوان بهابادی مدیر عامل همراه اول در این مراسم با اشاره به چشم‌انداز شرکت ارتباطات سیار ایران و قرابت آن با اکوسیستم فناورانه اظهار داشت: چشم‌انداز همراه اول تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال است.
وی ادامه داد: در این راستا همکاری اپراتور اول تلفن همراه با این بانک قطعا می‌تواند خلأها و موانع پیش‌روی توسعه اکوسیستم فناورانه را رفع کند ضمن اینکه فضای کاری بین اپراتورها و بانک‌ها نیز بهبود بخشیده می‌شود.
همچنین علی بقایی رییس هیأت مدیره همراه اول با استقبال از همکاری صورت گرفته گفت: با مشارکت بانک‌ها و اپراتورها و تعامل بازار سرمایه و اپراتور، ترکیب خدمات اثربخش خواهد بود.
محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین نیز با اشاره به توسعه سریع ابزارهای فناورانه بانکی و سرمایه‌گذاری بانک‌ها در آنها گفت: کار در این حوزه را به واسطه شرکت زیرمجموعه‌ آغاز کردیم. با توجه به اینکه اولویت اول همیشه همکاری با همراه اول بوده، شروع این تفاهم‌نامه را با کیف پول پیش خواهیم برد.
وی افزود: اهمیت همراه بودن شرکت ارتباطات سیار ایران در این است که می‌توانیم کارهای مشترک دیگری مانند نئو بانک را هم انجام دهیم. تلاش‌ این است که تا سال آینده از سایر بانک‌ها در این حوزه پیشروتر باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید