شستا ساختمان باشگاه پرسپولیس را هم توقیف کرد.

 در News, اخبار

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اقدام هفته قبل شستا در انجام حکم قضایی و به مزایده گذاشته شدن ساختمان فدراسیون فوتبال ( واقع در خیابان سئول) برای دریافت طلب دو میلیون یورویی ، ساختمان باشگاه پرسپولیس هم توسط این هلدینگ بورسی توقیف شد

 

 

علاوه بر این خودرو برخی مدیران فدراسیون فوتبال هم به علت بدهی توقیف شده است.

براساس این گزارش، شستا در توضیح اقدام اخیر اعلام کرده است: پاییز ۹۸ با استناد به مصوبه ستاد مقابله با تدابیر تحریم‌ها و به منظور کمک به فدراسیون فوتبال و در راستای منافع ملی نسبت به پرداخت دو میلیون یورو به فدراسیون فوتبال به عنوان قرض، اقدام و به‌منظور بازگشت این مبلغ، یک فقره چک به مبلغ دو میلیون یورو از حساب ارزی فدراسیون فوتبال نزد بانک ملی به سررسید ۳۱ فروردین ۹۹ دریافت کرد. از همان زمان و با توجه به این‌که شستا وارد بورس شده بود و پیگیری منافع سهام‌داران هم جزو اولویت‌های اقدامات مدیریت قرار گرفت ، مسیر مذاکره و تعامل برای دریافت مبلغ، موازی با اقدامات حقوقی پیش رفت و شستا به منظور صیانت از حقوق چند میلیون سهامدار و ذی‌نفعان، نسبت به طرح دعوا حقوقی در مراجع قضایی اقدام کرد.

پس از طی مراحل دادرسی با حضور وکلای فدراسیون فوتبال، حکم محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو به انضمام خسارت تاخیر تادیه و خسارات دادرسی صادر و پس از مضی مواعد قانونی قطعیت یافت.

در همین راستا، متعاقبا اجراییه صادر و پس از طی شدن تشریفات قانون اجرای احکام مدنی، اموال توقیف شده، کارشناسی، مراتب ابلاغ و اعتراض قانونی طی و آگهی مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال صادر شد. تمامی اقدامات صورت گرفته منطبق بر مُرِّ قانون و از طریق مراجع قضایی صورت گرفته و مطالب اظهار شده از سوی دفتر حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست . هر زمان که مطالبات شستا پرداخت شود تمامی اقدامات قضایی متوقف خواهد شد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید