مدیر فروش شرکت سیمان استهبان منصوب شد.

 در News, اخبار

حسین سمیعی طی حکمی به عنوان مدیر فروش شرکت سیمان استهبان منصوب شد. به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان استهبان، ایشان از مدیران مجرب و متخصص صنعت سیمان بوده که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز نموده است و هم اکنون قریب به ۱۸ سال فعالیت موثر در این صنعت را در کارنامه کاری خود دارد.

 

وی پیش از این در پست هایی مانند، مدیر عامل شرکت حمل و نقل سیمان لامرد و مدیر فروش شرکت سیمان لامرد ایفای نقش نموده است.
شرکت سیمان استهبان، یکی از مهمترین تولیدکنندگان سیمان در جنوب کشور و استان فارس محسوب می شود که با هدف تولید و در جهت توسعه عمرانی استان فارس و سایر استان های همجوار در سال ۱۳۷۷ راه اندازی و طرح افزایش ظرفیت این شرکت در سال ۱۳۷۸ اجرا و وارد مدار گردیده است.

این مجموعه تولیدی صنعتی همواره در تلاش است با استفاده از مواد معدنی با کیفیت منحصر به فرد، استفاده از مدرن ترین تجهیزات، اخذ به روزترین استانداردها و گواهی نامه های ملی و بین المللی و حضور کارشناسان خبره به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمان، ضمن بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی همواره در جهت اعتلای صنعت کشور و ایجاد اشتغال قدم بردارد.
در حکم وی آمده است: نظر به سوابق ارزشمند و تجارب جنابعالی در طی سالیان متمادی، انتظار می رود با برنامه ریزی استراتژیک و تبدیل تهدید ها به فرصت، ضمن بهره گیری از ظرفیت صادرات مجموعه، اهتمام ویژه ای در جهت توانمند سازی تمامی واحدهای ذیربط برداشته زیرا که با تشریک مساعی تمامی همکاران و با تقویت روحیه مشتری مداری که همیشه در زمره اولویت های اصلی سازمان بوده، میتوان در جهت ارتقای اهداف عالی مجموعه سیمان استهبان که هم اکنون نیز به عنوان یک شرکت موفق در سطح ملی و بین المللی مطرح می باشد، قدم برداشت.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید