عرضه اولیه سیمان آبیک به زودی

 در News, اخبار, اخبار مرتبط با سهام, اقتصادی, بازار سرمایه

رضا جمارانیان با اشاره به این مطلب که شرکت فعالیت خود را در صنعت سیمان، ساختمان و حمل‌ونقل متمرکز کرده است، افزود: شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین تنها هلدینگ از شستا است که زنجیره کاملی از فعالیت‌ها را داراست.

جمارانیان با اشاره به اینکه ایران به لحاظ رتبه‌های بین‌المللی، هفتمین تولید‌کننده سیمان در دنیا است و سیمان تامین چهاردهمین رتبه را در میان شرکت‌های تولید‌کننده بین‌المللی در اختیار دارد، تصریح کرد: در سال ۹۸ در مقایسه در بخش سیمان با ۱۲۶ درصد رشد سود همراه بوده‌ایم که همین امر نشان از فعالیت رو به رشد شرکت‌های تابعه سیمانی متعلق به هلدینگ دارد.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری سیمان تامین یادآور شد: در همین راستا شرکت سیمان آبیک که تنها شرکت سیمانی غیربورسی در بخش سیمانی هلدینگ سیمان تامین است، سال گذشته نه تنها اقدام به پوشش زیان خود کرد بلکه به معادل یکصد میلیارد تومان سود انباشته نیز دست یافت.

وی ادامه داد: اصلاح ساختار مالی و کنترل هزینه‌ها سبب شد شرکت سیمان آبیک به این موفقیت دست یابد و از زیان‌دهی خارج شود. جمارانیان همچنین خبر داد که سیمان آبیک برای ورود به بورس در حال آماده‌سازی است و به زودی امیدنامه خود را به بورس ارائه می‌دهد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۰۸:۱۷:۳۸

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید