۸ شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس

 در News, اخبار, اخبار مرتبط با سهام, اقتصادی, شرکت ها

رئیس گروه مالی گردشگری گفت:

 با هدف مردمی‌کردن اقتصاد ۸ شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس قرار دارند که عایدی همه آنها نصیب سهام بانک گردشگری (وگردش) و شرکت «سمگا» می‌شود.

 

  • به گزارش روابط‌عمومی ‌گروه مالی گردشگری، مهدی جهانگیری  افزود: از زیرمجموعه‌های گروه مالی گردشگری در مجموع ۸ شرکت شامل شرکت‌های نگین گردشگری، فولاد صنعت بناب، پرستیژلند، میکامال کیش، مجموعه تفریحی گردشگری آیلند، احیا استیل فولاد بافت و هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان آماده ورود به بورس هستند.
  • وی ادامه داد: سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری که بیشترین سهام آن متعلق به بانک گردشگری است، دارایی‌های ارزشمندی دارد که ورود آن به بورس در بازار توافقی پذیرش شده است. همچنین بخش اعظم سهام شرکت‌های پرستیژلند، فولاد صنعت بناب و میکامال کیش که متعلق به گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری است، در دست بررسی و آماده ورود به بورس هستند.

  • شرکت احیا استیل فولاد بافت نیز به زودی وارد بورس می‌شود. رئیس گروه مالی گردشگری تصریح کرد: هشت شرکت یادشده همگی از شرکت‌های ارزشمند گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری محسوب می‌شوند و عایدی ورودی این شرکت‌ها نصیب سهام بانک گردشگری (وگردش) و همچنین شرکت «سمگا» خواهد شد. جهانگیری از اعتماد متقابل سهامداران حقیقی و حقوقی بانک گردشگری تشکر کرد و گفت: حمایت شرکت‌های حقوقی از سهامداران حقیقی و خرد در ۲ ماه گذشته سبب شد سهامداران خرد همچنان وفادار باقی بمانند .

  • Øوی اقدامات بانک گردشگری در خصوص شفافیت و اطلاع‌رسانی به موقع را یک حرکت مثبت و رو به جلو خواند و گفت: سهامداران حقیقی و خرد به بانک اعتماد کردند و حتی با وجود بسته بودن نماد، وفادار ماندند و باید از سوی بانک هم همین اعتماد و وفاداری وجود داشته باشد. جهانگیری بر ضرورت تشکیل باشگاه سهامداران در موعد مقرر تاکید کرد و افزود: توسعه خدمات کارمزدی، تداوم حضور موفق در حوزه ارز و فضای بین‌الملل و همچنین حمایت از سهامداران حقیقی و خرد، سرلوحه فعالیت‌های بانک گردشگری در سال 1399 قرار دارد. وی اظهار کرد: حوزه خدمات کارمزدی بانک به طور جدی در دستور کار قرار گیرد و موفقیت‌های بانک در حوزه ارز و فضای بین‌الملل که متمایز با سایر بانک‌هاست، در سال 99 نیز سرلوحه فعالیت‌ها قرار داشته باشد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید