انتشار خبر نادرست درباره ی صنعت سیمان

 در News, اخبار, اقتصادی, شایعات

زمانی که نرخ هر پاکت سیمان 17.500 تومان بود بهای هر عدد پاکت 2 هزارتومان بود اما با افزایش نرخ مواد پتروشیمی قیمت هر پاکت به 4 هزارتومان افزایش یافت که در پی این افزایش سیمان پاکتی برای مصرف کنندگان نهایی به 19.500 تومان رسید.

 

 

  • امروز چهارشنبه 14 آبان ماه خبری پیرامون اخرین  قیمت اعلامی سیمان پاکتی و فله منتشر شد که به سرعت در بسیاری از کانال های بورس نیز بازنشرشد. براساس این خبر سازمان حمایت نرخ فروش مصرف کننده برای هر پاکت سیمان را حداکثر 17.500 تومان و قیمت هر تن سیمان فله را 290 هزار تومان مصوب کرده است.

 

  • عبدالرضا شیخیان دبیر انجمن صنفی سیمان: متاسفانه خبری که اخیرا درباره آخرین نرخ اعلامی سیمان از سوی سازمان حمایت منتشر شده نادرست است. پیش تر بخش نامه ای از سوی سازمان حمایت در خصوص نرخ سیمان انتشار یافته بود که بنظر میرسد اکنون برخی از سایت ها به اشتباه توضیحاتی که درباره این بخش نامه مطرح شده را به عنوان اخبار جدیدی از نرخ سیمان منتشر کرده اند که صحت ندارد.

 

  • او اعلام کرد: قبلا نرخ سیمان پاکتی برای مصرف کننده نهایی 17.500تومان بود که باتوجه به افزایش نرخ پاکت این قیمت به 19.500 تومان افزایش یافته که چندی پیش اطلاع رسانی شد.

    به زودی سیستم فروش درب کارخانه راه اندازی می شود

  • دبیر انجمن صنفی سیمان ضمن اشاره به سیستم فروش مستقیم تولیدکنندگان اظهار داشت: براساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد تولیدکنندگان سیمان فروش مستقیم درب کارخانه را راه اندازی کنند و سیمان را با همان قیمت تعیین شده از سوی سازمان حمایت از این طریق به مصرف کنندگان نهایی برسانند. البته هنوز سیستم فروش مستقیم راه اندازه نشده اما امیدواریم به زودی عملیاتی شود.

 

  • شیخیان در پایان تاکید کرد:افزایش نرخی که اخیرا به سیمان پاکی داده شده صرفا به دلیل افزایش نرخ پاکت بوده است و با درخواست اصلی صنعت سیمان برای افزایش نرخ متفاوت است.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید