شرکت پخش فرآورده های نفتی سوخت مناسب برای تولید سیمان اختصاص دهد

 در News, اخبار

استاندار تهران گفت: شرکت پخش فرآورده‌ های نفتی مکلف به تامین سوخت مناسب برای کارخانه‌های تولید سیمان است.

 

به گزارش سیمان خبر، انوشیروان محسنی بندپی عصر شنبه در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران اظهار داشت: تمام سعی وتلاش استانداری تهران این بود که در عین حال اینکه به تأمین برق اقدام کنیم نسبت به تأمین گاز و برق کارخانه‌های تولید سیمان استان نیز اقدام کنیم.
وی با اشاره به اینکه سوخت مازوت کلاً غیر استاندارد است و شرکت پخش فرآورده‌ای نفتی مکلف است تا سوخت مناسب را به کارخانه‌های تولید سیمان تحویل دهد گفت: البته کارخانه‌های سیمان نیز باید با دقت اقدام به ذخیره سازی سوخت مناسب کنند و نمایندگان محیط زیست استان نیز باید با نظارت دقیق مانع از استفاده سوخت مازوت که یکی از منابع آلاینده هوای تهران است شوند.
محسنی بندپی بیان داشت: تمام هنر ما این بود که در زمستان قطعی برق نداشته باشیم و اگر در مناطقی از استان با قطعی مواجه بودیم نیروگاه‌ها و کارخانه‌ها از سوخت یورو ۴ و استاندارد استفاده می‌کردند و در حال حاضر نیازمند افزایش تولیدات سیمان که موتور محرک پروژه‌های عمرانی استان تهران است می‌باشیم که توقف یک ماه در پروژه‌های عمرانی را جبران کنیم. استاندار تهران عنوان داشت: کیفیت سوخت مازوت غیر استاندارد است و البته مشکلات صاحبان صنایع سیمان را در مراجع بالاتر پیگیری می‌کنیم.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید